Kaydırmaz keçe

Kaydırmaz keçe, bilhassa kaygan zeminlerde kaymayı önlemek için kullanılan bir malzemedir. Kaydırmaz keçeler, minik noktalar gibi tasarlanmış yüzeyleri yardımıyla zemine tutunur ve kaymayı önlerler. Bu noktaların çoğu, silikon, lateks ve benzeri malzemelerden yapılmıştır ve kaymazlığı çoğaltmak için hususi bir tasarıma sahiptir.

Kaydırmaz keçelerin genellikle, banyolar, mutfaklar, duşlar, yüzme havuzları, oteller, okullar, hastaneler, süpermarketler ve endüstriyel işletmeler benzer biçimde yerlerde kullanıldığı görülür. Bu yerlerde ıslak zeminler, düşmeler ve kazalar benzer biçimde problemler oluşturabilir. Kaydırmaz keçeler, bu sorunları önlemek için en iyi çözümlerden biridir.

Kaydırmaz keçe ile beraber mobilyaların pek çoğunda kayma problemlerinin önüne geçmek mümkündür. Masalarda sandalyelerde kimi vakit koltuklarda ve pek fazlaca ahşap ürünlerde kayma sorunları yaşanabiliyor. Bu kayma problemlerinin önüne geçebilmek adına kaydırmaz keçelerle beraber daha kaliteli ve daha huzurlu bir kullanım gerçekleşir. Bu biçim günlük kullanımdaki mobilyaları daha huzurlu halde kullanmak ve yerini sabitlemek amacıyla kaydırmaz keçiler her vakit tercih edilebilir.

Günlük mobilya kullanımlarında otururken, kalkarken ve hareket sırasında pek fazlaca açıdan mobilyalarda kayma problemleri yaşanıyor. Günlük yaşamda çoğunlukla oluşan Bu durumun önüne geçmek adına kaydırmaz keçeler her vakit güvenle tercih edilebilir. Aynı zamanda kaliteli dokuda üretime haiz olmaları ile beraber uzun vade bütün mobilyalar için kaydırmaz keçeler kullanılabilir.